Current tour dates Current dates of side projects Old dates of side projects


Tue, 2013/3/5   München (D)  Freiheiz
Mon, 2013/3/4   Wien (A)  Arena
Sat, 2013/3/2   Zürich (CH)  Komplex 457
Fri, 2013/3/1   Bruxelles (B)  Botanique
Thu, 2013/2/28   Amsterdam (NL)  Melkweg
Wed, 2013/2/27   Århus (DK)  Train
Sat, 2013/2/23   Skien (N)  Ibsenhuset
Fri, 2013/2/22   Drammen (N)  Union Scene
Sat, 2013/2/16   Bergen (N)  Per Gynt Salen
Fri, 2013/2/15   Øystese (N)  Idrettshall
Wed, 2013/2/13   Oslo (N)  Studio1
Sat, 2013/2/9   Stavanger (N)  Konserthus
Fri, 2013/2/8   Stavanger (N)  Konserthus
Thu, 2013/2/7   Stavanger (N)  Konserthus
Sat, 2013/2/2   Nærbø (N)  Nye Loen
Sun, 2013/1/27   Oslo (N)  Opera
Sat, 2013/1/26   Oslo (N)  Opera (20:00)
Sat, 2013/1/26   Oslo (N)  Opera (16:00)
Fri, 2013/1/25   Oslo (N)  Opera
Wed, 2013/1/23   Oslo (N)  Opera
Tue, 2013/1/22   Oslo (N)  Opera
Fri, 2012/11/30   København (DK)  DRs Store Juleshow
Fri, 2012/11/2   Oslo (N)  Releasefest
Sat, 2012/9/1   Mo i Rana (N)  Verket
Thu, 2012/8/30   Stavanger (N)  ONS
Fri, 2012/8/24   Glesvær (N)  Periferifestivalen
Sat, 2012/8/18   Bodø (N)  Parkenfestivalen
Fri, 2012/8/17   Trondheim (N)  Pstereo
Thu, 2012/8/16   Ålesund (N)  Jugendfest
Sat, 2012/8/11   Zofingen (CH)  Heitere Open Air
Fri, 2012/8/10   Årdal (N)  Målrock
Sat, 2012/7/28   Östersund (S)  Storsjöyran
Sat, 2012/7/21   Flekkefjord (N)  Fjellparkfestivalen
Fri, 2012/7/20   Jotunheimen (N)  Vinjerock
Sat, 2012/7/14   Stavern (N)  Stavernfestivalen
Fri, 2012/7/13   Gjerstad (N)  Tysnesfest
Thu, 2012/7/12   Kristiansand (N)  Odderøya Live
Sat, 2012/7/7   Kongsvinger (N)  Kongsfestivalen
Fri, 2012/7/6   Langesund (N)  Wrightegaarden
Thu, 2012/7/5   Nibe (DK)  Nibe Festival
Sat, 2012/6/30   Steinkjer (N)  Steinkjerfestivalen
Fri, 2012/6/29   Hamar (N)  Hamar Music Festival
Thu, 2012/6/28   Kristiansund (N)  Tahiti-festivalen
Wed, 2012/6/27   Borlänge (S)  Peace & Love
Sat, 2012/6/16   Oslo (N)  Norwegian Wood
Sat, 2012/6/16   Stavanger (N)  Til byen fra Statoil
(Janove + Stavanger symfoniorkester)
Fri, 2012/6/8   Rjukan (N)  Rjukan Rockfestival
Sat, 2012/6/2   Bryne (N)  Jærnåttå
Fri, 2012/6/1   Drammen (N)  Working Class Hero
Fri, 2012/5/4   Stavanger (N)  Kongeparken
more




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
Skambankt's new single "For en evighet" with bonus track "Om nettene" is out! https://t.co/fD8Nz9Pyur
Feb 17
RT @plntypublish: Mens Madrugada tok Oslo med storm holdt heldigvis naturen seg i ro på Svalbard. Der har Polarjazz levert noen av N? https://t.co/M3LtxqFW1g
Feb 4
RT @enijya: «sjøl om du e naturlig født, betyr ikkje d at du får ein naturlig død» e den mest ominous trusselen eg har hørt, cr? https://t.co/Ao63e0pH2H
Jan 7
RT @line_risholm: En storslått veldedighetskonsert med Janove Ottosen, Ane Brun, Sondre Justad, Thomas Dybdahl og fantastiske Stavang? https://t.co/sGrenIZnJ0
Jan 5
RT @tronderavisa: Janove står for åpnings- konserten på Stiklestad https://t.co/gi2qH2VDRu
Dec 12
https://t.co/Rdu70lZoFA
Nov 30
RT @Musikknyheter: Janove er klar for ny turnè. Her kan du også se hans fem personlige favoritter fra høsten 2018! https://t.co/RWcrrULwQE
Nov 28
RT @kjetilnordbo: Janove og Børge lekte på Storstova/Bryne Kino i kveld. Som alltid en kanonkonsert. En liten smakebit her. https://t.co/IWS0uCU5VR
Nov 24
RT @asbjornmyhre: Man vet ikke hva man har før det er borte. Kaizers Orchestra nå på NRK3 et godt eksempel.
Nov 17
RT @RolfVidar: Her sitter jeg seint på en fredag kveld og ser på en gammel konsert fra Oslo Spektrum, og finner ut at jeg virkelig? https://t.co/JIijVCoYol
Nov 17
Old tour dates