Current tour dates Old tour dates Current dates of side projects


Mon, 2018/7/16   Farsund (N)  Janove (Paradis Live)
Sat, 2018/7/14   Brønnøysund (N)  Skambankt (Rootsfestivalen)
Fri, 2018/7/13   Kristiansand (N)  Skambankt (Måkeskrik)
Thu, 2018/7/5   Skudeneshavn (N)  Janove (Skudefestivalen)
Sat, 2018/6/30   Sagvår (N)  Janove (Fest i Vest)
Sat, 2018/6/23   Steinkjer (N)  Skambankt (Steinkjerfestivalen)
Fri, 2018/6/22   Halden (N)  Skambankt (Tons of Rock)
Fri, 2018/6/15   Drøbak (N)  Janove (Drøbakfestivalen)
Tue, 2018/6/12   Bergen (N)  Janove (Bergenfest)
Sat, 2018/6/2   Trondheim (N)  Skambankt (Trondheim Rocks)
Fri, 2018/6/1   Florø (N)  Skambankt (KinnFest)
Sat, 2018/5/26   Bryne (N)  Skambankt (Jærnåttå)
Fri, 2018/5/25   Bryne (N)  Janove (Jærnåttå)
Sat, 2018/3/24   Bodø (N)  Skambankt (Sinus)
Fri, 2018/3/23   Tromsø (N)  Skambankt (Driv)
Thu, 2018/3/22   Alta (N)  Skambankt (CITY Scene)
Wed, 2018/3/21   Harstad (N)  Skambankt (Ludo Bar & Scene)
Sat, 2018/3/17   Hamar (N)  Skambankt (Gregers Bar)
Fri, 2018/3/16   Trondheim (N)  Skambankt (Samfundet)
Thu, 2018/3/15   København (DK)  Janove (Hotel Cecil)
Thu, 2018/3/15   Sogndal (N)  Skambankt (Meieriet)
Sat, 2018/3/10   Drammen (N)  Skambankt (Union Scene)
Sat, 2018/3/10   Oslo (N)  Skambankt (Big Dipper)
Fri, 2018/3/9   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller)
Thu, 2018/3/8   Kongsberg (N)  Skambankt (Energimølla)
Wed, 2018/3/7   Grimstad (N)  Skambankt (Blue Box)
Sat, 2018/3/3   Oslo (N)  Skambankt (BRYLARM)
Sat, 2018/3/3   Oslo (N)  Skambankt (by:Larm Black)
Fri, 2018/3/2   Kristiansand (N)  Skambankt (Kick)
Thu, 2018/3/1   Haugesund (N)  Skambankt (Høvleriet)
Sat, 2018/2/24   Oslo (N)  Janove (Platekompaniet)
Sat, 2018/2/24   Oslo (N)  Janove (Rockefeller)
Sat, 2018/2/24   Ålesund (N)  Skambankt (Terminalen)
Fri, 2018/2/23   Volda (N)  Skambankt (Rokken)
Thu, 2018/2/22   Bergen (N)  Skambankt (USF Verftet)
Sat, 2018/2/17   Trondheim (N)  Janove (Samfundet)
Sat, 2018/2/17   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Sat, 2018/2/17   Trondheim (N)  Janove (Platekompaniet)
Fri, 2018/2/16   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Fri, 2018/2/16   Saltdal (N)  Janove (Blåfrostfestivalen)
Sat, 2018/2/10   Stord (N)  Janove (Arena)
Sat, 2018/2/10   Stavanger (N)  Skambankt (Platekompaniet)
Fri, 2018/2/9   Bergen (N)  Janove (Platekompaniet)
Fri, 2018/2/9   Bergen (N)  Janove (Røkeriet USF)
Fri, 2018/2/9   Sandnes (N)  Skambankt (Platekompaniet)
Sat, 2018/2/3   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Fri, 2018/2/2   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Sat, 2018/1/20   Stavanger (N)  Janove (Platekompaniet)
Sun, 2017/12/10   Oslo (N)  Janove (Soup & Bread)
Sat, 2017/11/18   Grimstad (N)  Janove (Bluebox)
more




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
Og alt me har er minner ... om Kaizers på Senkveld! https://t.co/bQkD7buLFA
Jul 12
Og alt me har er minner ... om Preikestolen-konserten! https://t.co/5yC6vyNEQf
Jul 5
RT @DwightEvanYoung: If anyone is willing to sell their Blu-Ray of #KaizersOrchestra's #SisteDans concert I really want to buy it. DM me? https://t.co/KMd4DZrAXb
Jul 2
RT @IndieRecordings: The Norwegian hard-rock pioneers Skambankt will release their first ever live album! Skambankt - "Rockefeller 09.03? https://t.co/bAhS9LanLQ
Jun 29
Og alt me har er minner ... om Kaizers på tysk TV! https://t.co/7goSwIW9EF
Jun 28
New Janove-EP and tour! English: https://t.co/Mn50eS0i7x German: https://t.co/L9heXoeRb6
Jun 21
Og alt me har er minner ... om Evig-pint-videoen! https://t.co/k1inCzSWGQ
Jun 21
RT @parkteatret: Konsertslipp: Janove til @Parkteatret? I snart to tiår har vi sett han som energisk vokalist i legendariske? https://t.co/eo3NZqO3tB
Jun 20
Flashback to 2013 <3 https://t.co/31tEZp2VQc
Jun 16
RT @Amtstidende: Når Janove går på scenen i badeparken i kveld, har en vakker plan https://t.co/XxdgW6Vsyr #nyhetsvarsel
Jun 16
Old dates of side projects