Current tour dates Old tour dates Current dates of side projects


Sat, 2021/8/28   Skien (N)  Skambankt (Skien live)
Fri, 2021/8/13   Drammen (N)  Skambankt (Union Scene)
Sat, 2021/7/24   Bergen (N)  Skambankt (Havrommet)
Fri, 2021/7/23   Arendal (N)  Skambankt (Studio Spornes)
Thu, 2021/7/22   Oslo (N)  Skambankt (Salt)
Wed, 2021/7/21   Oslo (N)  Skambankt (Salt)
Sat, 2021/7/17   Sandnes CANCELLED! (N)  Skambankt (Sommerkonsertene i Sandnes)
Fri, 2021/7/16   Flekkefjord (N)  Skambankt (Fjellparkfestivalen)
Fri, 2021/6/25   Hamar (N)  Skambankt (Festiviteten)
Thu, 2021/6/10   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller)
Wed, 2021/6/2   Sandnes (N)  Skambankt (Kulturhus)
Sun, 2021/5/23   Egersund (N)  Skambankt (Egersund Kulturhus)
Sat, 2021/5/22   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Fri, 2021/5/21   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Thu, 2021/5/20   Larvik (N)  Skambankt (Bølgen Kulturhus)
Wed, 2021/5/19   Moss (N)  Skambankt (Verket Scene)
Sat, 2021/5/15   Harstad (N)  Skambankt (Harstad Kulturhus)
Fri, 2021/5/14   Henningsvær (N)  Skambankt (Trevarefabrikken)
Thu, 2021/5/13   Narvik (N)  Skambankt (Narvik Kulturhus)
Wed, 2021/5/12   Tromsø (N)  Skambankt (Driv)
Tue, 2021/5/11   Bodø (N)  Skambankt (Sinus)
Sat, 2021/5/8   Kristiansand (N)  Skambankt (Kick)
Sat, 2021/5/8   Nøtterøy (N)  Janove (Kulturhuset)
Sat, 2021/5/1   Volda (N)  Skambankt (Rokken)
Sat, 2021/5/1   Trondheim (N)  Janove (Britannia Hotel)
Fri, 2021/4/30   Trondheim (N)  Skambankt (Verkstedhallen)
Fri, 2021/4/30   Trondheim (N)  Janove (Britannia Hotel)
Thu, 2021/4/29   Bergen (N)  Skambankt (USF Verftet)
Thu, 2021/4/29   Trondheim (N)  Janove (Britannia Hotel)
Wed, 2021/4/28   Moss (N)  Janove (Verket Scene)
Sat, 2021/4/24   Haugesund (N)  Skambankt (Høvleriet)
Thu, 2021/3/25   Larvik (N)  Janove (Bølgen Kulturhus)
Sun, 2021/3/21   Bodø (N)  Janove (Stormen Konserthus)
Sat, 2021/3/20   Tromsø (N)  Janove (The Edge)
Fri, 2021/3/19   Hammerfest (N)  Janove (Arktisk Kultursenter)
Thu, 2021/3/18   Vadsø (N)  Janove (Kooperativet Kulturscene)
Wed, 2021/3/17   Alta (N)  Janove (CIty Scene)
Mon, 2021/3/15   Henningsvær (N)  Janove (Trevarefabrikken)
Sun, 2021/3/14   Harstad (N)  Janove (Kulturhuset)
Fri, 2021/3/12   Mo i Rana (N)  Janove (Meyergården)
Fri, 2021/3/12   Skien CANCELLED! (N)  Skambankt (Parkbiografen)
Thu, 2021/3/11   Brønnøysund (N)  Janove (Kred)
Wed, 2021/3/10   Steinkjer (N)  Janove (Dampsaga Kulturhus)
Thu, 2021/3/4   Hamar (N)  Janove (Festiviteten Bar & Scene)
Fri, 2021/2/26   Dale (N)  Skambankt (Digital releasekonsert)
Sat, 2020/12/19   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Fri, 2020/12/18   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Thu, 2020/12/17   Bryne (N)  Skambankt (Mellombels (Skambankt Duo))
Wed, 2020/12/16   Bryne (N)  Skambankt (Mellombels (Skambankt Duo))
Sat, 2020/11/14   Oslo (N)  Geir Zahl (Rockefeller)
more




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
@archduketyler Absolutely, that's awesome! ? Please send them over (contact form & address is on the website).
Sep 16
20 years since the release of Ompa til du dør - and eight years today since the "Last Dance"! We're waiting! ? Pic? https://t.co/12exRPXiWT
Sep 14
RT @joachimaols: Abba er tilbake, nå er det deres tur, Kaizers.
Sep 4
RT @lyktestolpe: I anledning jubileumet til Ompa til du Dør kan jeg jo tips om botten jeg lagde for noen år tilbake @OmpaForAlltid.? https://t.co/hyl25Agksi
Sep 1
Happy 20th birthday to Kaizers Orchestra's debut album "Ompa til du dør"! #kaizers Og alt me har er minner ... https://t.co/A5w5BG6Vfl
Sep 1
@archduketyler Jeg venter faktisk selv på at tekstene blir lagt ut på https://t.co/3rm0swN1Ry ... :-/
Aug 18
"Janoves tekstunivers er både spesielt og sært, men det er ikke noe must å forstå titler som «En rik brønn som lyge? https://t.co/X92UoVYLCS
Aug 14
RT @larsaalgaard: Få tilbake Kaizers https://t.co/jvPSoNq0cm
Jul 14
RT @PattytoBRAND: Janove Presenta Su Nuevo Sencillo "Tanker" https://t.co/Qe4WPZPf7D
Jul 6
RT @lbeekmann: "Do you want to join me?? asks this year?s Ready for Sea campaign in a song written by Kaizers vocalist Janove Otte? https://t.co/jO6aEHwCic
Jun 28
Old dates of side projects