Current tour dates Old tour dates Current dates of side projects


Wed, 2019/5/1   Stavanger (N)  Janove (1.mai-fest på Folken)
Wed, 2019/5/1   Stavanger (N)  Skambankt (1.mai-fest på Folken)
Sat, 2019/4/27   Figgjo (N)  Janove (Tvangsfestivalen)
Sat, 2019/3/16   Hamar (N)  Skambankt (Hamar Kulturhus)
Sat, 2019/3/2   Bergen (N)  Skambankt (USF Verftet)
Fri, 2019/2/22   Trondheim (N)  Skambankt (Byscenen)
Sat, 2019/2/16   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller)
Fri, 2019/2/15   Kristiansand (N)  Skambankt (Kick)
Sat, 2018/12/22   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Fri, 2018/11/23   Bryne (N)  Janove (Storstova)
Sat, 2018/11/17   Bodø (N)  Janove (Stormen Konserthus)
Sat, 2018/11/17   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Fri, 2018/11/16   Tromsø (N)  Janove (Driv)
Fri, 2018/11/16   Stavanger (N)  Skambankt (Checkpoint Charlie)
Sat, 2018/11/3   Haugesund (N)  Janove (Festiviteten)
Fri, 2018/11/2   Oslo (N)  Janove (Parkteatret)
Thu, 2018/11/1   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Wed, 2018/10/31   Ålesund (N)  Janove (Terminalen)
Tue, 2018/10/30   Bergen (N)  Janove (Ole Bull Scene)
Sat, 2018/10/27   Porsgrunn (N)  Skambankt (Sort & Blå Scene)
Fri, 2018/10/26   Fredrikstad (N)  Skambankt (Gamlebyen Kulturhus)
Sat, 2018/10/20   Kristiansand (N)  Janove (Teateret)
Fri, 2018/10/19   Stavanger (N)  Janove (Zetlitz)
Sat, 2018/10/13   Førde (N)  Skambankt (Larris Scene)
Fri, 2018/10/12   Stord (N)  Skambankt (Arena)
Sat, 2018/10/6   Lillestrøm (N)  Skambankt (Martins Pub)
Fri, 2018/10/5   Horten (N)  Skambankt (Glassmagasinet)
Sat, 2018/9/22   Odense (DK)  Skambankt (Posten)
Fri, 2018/9/21   Århus (DK)  Skambankt (Atlas)
Thu, 2018/9/20   København (DK)  Skambankt (Hotel Cecil)
Sat, 2018/9/8   Skedsmokorset (N)  Skambankt (Huseby Harvest)
Fri, 2018/8/24   Mo i Rana (N)  Janove (Verket)
Fri, 2018/8/24   Gvarv (N)  Skambankt (Kartfestivalen)
Fri, 2018/8/17   Harstad (N)  Janove (Bakgården)
Sat, 2018/8/11   Hemsedal (N)  Janove (Fauskivalen)
Thu, 2018/8/9   Vadsø (N)  Skambankt (Varangerfestivalen)
Sat, 2018/8/4   Disenå (N)  Skambankt (Audunbakken)
Sat, 2018/8/4   Porsgrunn (N)  Janove (Treungenfestival)
Fri, 2018/8/3   Åndalsnes (N)  Janove (RaumaRock)
Sat, 2018/7/28   Ål (N)  Skambankt (Hillbilly Huckfest)
Sat, 2018/7/28   Rørvik (N)  Janove (Rørvikdagan)
Fri, 2018/7/27   Arendal (N)  Janove (Canal Street)
Thu, 2018/7/19   Tromsø (N)  Skambankt (Bukta)
Mon, 2018/7/16   Farsund (N)  Janove (Paradis Live)
Sat, 2018/7/14   Brønnøysund (N)  Skambankt (Rootsfestivalen)
Fri, 2018/7/13   Kristiansand (N)  Skambankt (Måkeskrik)
Thu, 2018/7/5   Skudeneshavn (N)  Janove (Skudefestivalen)
Sat, 2018/6/30   Sagvår (N)  Janove (Fest i Vest)
Sat, 2018/6/23   Steinkjer (N)  Skambankt (Steinkjerfestivalen)
Fri, 2018/6/22   Halden (N)  Skambankt (Tons of Rock)
more




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
RT @MortenAbel: Vi feirer 1 mai på Folken i kveld. Gleder meg stort til å spille med denne powertrio-en. #mortenabel #janove? https://t.co/20gbyhuRhP
May 1
RT @RadioHaugaland: Janove Ottesen til Vangen - https://t.co/XidFXoPjis https://t.co/S4zxNN7mW0
Apr 17
Have you seen the music video for "Bak en sky heim"? https://t.co/ClABO5jwhO
Apr 14
RT @plntypublish: Janove Ottesen har jobbet som komponist med The Mute i fire år allerede. Den 29. mars debuterer han som komponist f? https://t.co/Jp0LQMBOEI
Mar 28
RT @kellybear642: The art of Kaizers Orchestra's Violeta Violeta trilogy albums is really beautiful https://t.co/qt4kiPmSwp
Mar 25
Morten Abel, Froddi, Janove Ottesen, Skambankt og Tøfl er blant artistene som deltar på 1. mai-konserten for et pol? https://t.co/gOhtm4HqCh
Mar 19
RT @karonicolaysen: Oktober kan ikke komme fort nok. Janove i operaen, jeg er klar! ?
Feb 23
Skambankt's new single "For en evighet" with bonus track "Om nettene" is out! https://t.co/fD8Nz9Pyur
Feb 17
RT @plntypublish: Mens Madrugada tok Oslo med storm holdt heldigvis naturen seg i ro på Svalbard. Der har Polarjazz levert noen av N? https://t.co/M3LtxqFW1g
Feb 4
RT @enijya: «sjøl om du e naturlig født, betyr ikkje d at du får ein naturlig død» e den mest ominous trusselen eg har hørt, cr? https://t.co/Ao63e0pH2H
Jan 7
Old dates of side projects