Current tour dates Old tour dates Current dates of side projects


Thu, 2021/3/25   Larvik (N)  Janove (Bølgen Kulturhus)
Sun, 2021/3/21   Bodø (N)  Janove (Stormen Konserthus)
Sat, 2021/3/20   Tromsø (N)  Janove (The Edge)
Fri, 2021/3/19   Hammerfest (N)  Janove (Arktisk Kultursenter)
Thu, 2021/3/18   Vadsø (N)  Janove (Kooperativet Kulturscene)
Wed, 2021/3/17   Alta (N)  Janove (CIty Scene)
Mon, 2021/3/15   Henningsvær (N)  Janove (Trevarefabrikken)
Sun, 2021/3/14   Harstad (N)  Janove (Kulturhuset)
Fri, 2021/3/12   Mo i Rana (N)  Janove (Meyergården)
Fri, 2021/3/12   Skien CANCELLED! (N)  Skambankt (Parkbiografen)
Thu, 2021/3/11   Brønnøysund (N)  Janove (Kred)
Wed, 2021/3/10   Steinkjer (N)  Janove (Dampsaga Kulturhus)
Thu, 2021/3/4   Hamar (N)  Janove (Festiviteten Bar & Scene)
Fri, 2021/2/26   Dale (N)  Skambankt (Digital releasekonsert)
Sat, 2020/12/19   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Fri, 2020/12/18   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Thu, 2020/12/17   Bryne (N)  Skambankt (Mellombels (Skambankt Duo))
Wed, 2020/12/16   Bryne (N)  Skambankt (Mellombels (Skambankt Duo))
Sat, 2020/11/14   Oslo (N)  Geir Zahl (Rockefeller)
Fri, 2020/11/13   Bryne (N)  Geir Zahl (Vaaland)
Thu, 2020/11/12   Kristiansand (N)  Geir Zahl (Haubitz Låven)
Sat, 2020/11/7   Bryne (N)  Janove (Storstova)
Sat, 2020/11/7   Bergen (N)  Geir Zahl (USF Verftet)
Fri, 2020/11/6   Stavanger (N)  Geir Zahl (Folken)
Fri, 2020/11/6   Egersund (N)  Janove (Egersund Kino og Kulturhus)
Thu, 2020/11/5   Trondheim (N)  Geir Zahl (Trykkeriet)
Thu, 2020/11/5   Kristiansand (N)  Janove (Kick)
Sun, 2020/11/1   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 2020/10/31   Hamar (N)  Janove (Festiviteten Bar & Scene)
Fri, 2020/10/30   Drammen (N)  Janove (Union Scene)
Thu, 2020/10/29   Skien (N)  Janove (Parkbiografen)
Sun, 2020/10/11   Oslo (N)  Janove (Sentralen)
Fri, 2020/10/9   Stord (N)  Janove (Stord Kulturhus)
Mon, 2020/10/5   Bergen (N)  Janove (Ole Bull Scene)
Sat, 2020/10/3   Os (N)  Janove (Oseana Kunst & Kultursenter)
Fri, 2020/10/2   Haugesund (N)  Janove (Festiviteten)
Thu, 2020/10/1   Kleppe (N)  Skambankt (Friluftshuset på Orre (Unplugged))
Sun, 2020/9/27   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Sat, 2020/9/26   Vadsø (N)  Skambankt (Varangerfestivalen (Unplugged))
Fri, 2020/9/25   Hammerfest (N)  Skambankt (Arktisk kultursenter (Unplugged))
Thu, 2020/9/24   Alta (N)  Skambankt (City Scene (Unplugged))
Sat, 2020/9/19   Kristiansand (N)  Skambankt (Kilden (Unplugged))
Fri, 2020/9/18   Bryne (N)  Skambankt (Storstova (Unplugged))
Sat, 2020/9/12   Ålesund (N)  Skambankt (Terminalen (Unplugged Trio))
Fri, 2020/9/11   Isfjorden (N)  Skambankt (Villmarksrock (Unplugged Trio))
Thu, 2020/9/10   Trondheim (N)  Skambankt (Byscenen (Unplugged Trio))
Wed, 2020/9/9   Florø (N)  Skambankt (Flora Samfunnshus (Unplugged Trio))
Sat, 2020/9/5   Jøssingfjord (N)  Skambankt (Tunnelstuo (Unplugged Trio))
Fri, 2020/9/4   Jørpeland (N)  Skambankt (Sommeridyll i Jørpelandsvågen (Unplugged Trio))
Wed, 2020/8/12   Drammen (N)  Skambankt (Frukt & Grønt (Unplugged Trio))
more




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
RT @danjoanei: For 9 år siden akkurat nå var jeg på Kaizers i Halden og det var fett! https://t.co/y0NVScnl9y
Apr 14
RT @Haag_Jens: Nu vil jeg gerne snart holde en privatfest hvor folk flirter i køkkenet der bliver mixet helt vildt stærke sjusser? https://t.co/QFe0PDYvx7
Apr 7
RT @mykrokoswos: A very fuck you that made so many kaizers orchestra albums unavailable for so many countries not only on spotify bu? https://t.co/RcDCBveu8l
Mar 24
RT @lava1o: Drew some fanart of Helge aka. Mr. 250% or Omen, from one of my all time favorite bands Kaizers Orchestra. Probably? https://t.co/G9e6wneerj
Mar 23
RT @Altaposten: Kaizerlig sjanger- sjonglør i praktslag: Janove i storform på City scene. https://t.co/lHjZpYHgvH
Mar 19
RT @ensomkaktus: Jeg trenger en tatovør (eventuelt en kunstner jeg kan betale) som er interessert i Kaizers og kan hjelpe meg designe en tatovering
Mar 15
RT @kristianaas: Jeg har skrevet om en gammel, nyåpnet svensk togstrekning, og et merkelig band som fikk den svenske Spellemannprise? https://t.co/39Yuat2RwD
Jan 18
RT @victoriousone92: Begravelsespolka by Kaizers Orchestra. @archduketyler imagine it. https://t.co/EAIpkEew4e
Jan 13
RT @bonojour: perhaps this is my favourite kaizers photo https://t.co/MeSi8Czgs2
Jan 3
RT @bjorn_stjerne: "Funeral Polka" performed live by Kaizers Orchestra for the annual big Christmas tv-show of the Danish Broadcasting? https://t.co/SKDSoR9y6U
Dec 18
Old dates of side projects