Current tour dates Old tour dates Old dates of side projects


(  : officially announced by Kaizers Orchestra)
(*  : announced by the venue/festival)
(?  : not confirmed)
(~  : exact date has not been announced yet)

Thu, 2021/2/18   Sandnes (N)  Skambankt (Kulturhus)
Fri, 2021/2/19   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Sat, 2021/2/20   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Sat, 2021/2/27   Haugesund (N)  Skambankt (Høvleriet)
Sat, 2021/3/6   Trondheim (N)  Skambankt (Verkstedhallen)
Fri, 2021/3/12   Skien (N)  Skambankt (Parkbiografen)
Sat, 2021/3/13   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller)
Wed, 2021/3/24   Drammen (N)  Skambankt (Union Scene)
Thu, 2021/3/25   Hamar (N)  Skambankt (Festiviteten)
Sat, 2021/3/27   Larvik (N)  Skambankt (Bølgen Kulturhus)
Fri, 2021/10/29   Bergen (N)  Janove (USF Verftet)
Sat, 2021/10/30   Bergen (N)  Janove (USF Verftet)
Fri, 2021/11/5   Haugesund (N)  Janove (Scandic Maritim)
Sat, 2021/11/6   Oslo (N)  Janove (Sentrum Scene)
Sat, 2021/11/13   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 2021/11/20   Stavanger (N)  Janove (DNB Arena)
Sat, 2021/12/18   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
RT @kristianaas: Jeg har skrevet om en gammel, nyåpnet svensk togstrekning, og et merkelig band som fikk den svenske Spellemannprise? https://t.co/39Yuat2RwD
Jan 18
RT @victoriousone92: Begravelsespolka by Kaizers Orchestra. @archduketyler imagine it. https://t.co/EAIpkEew4e
Jan 13
RT @bonojour: perhaps this is my favourite kaizers photo https://t.co/MeSi8Czgs2
Jan 3
RT @bjorn_stjerne: "Funeral Polka" performed live by Kaizers Orchestra for the annual big Christmas tv-show of the Danish Broadcasting? https://t.co/SKDSoR9y6U
Dec 18
"Kontakten med publikum har vært helt fantastisk og den beste jeg noen gang har hatt med et publikum. Uten tvil." https://t.co/AIErfjXjnM
Dec 15
RT @gabriel_haaland: Den beste overraskelsen jeg kunne fått på slutten av 2020 nå: Kaizers reunion, helt klart.
Dec 12
RT @ihognes: Herlig konsert med @uncledeadly (Geir Zahl) på #bryne i kveld. Nå venter me på reunion med @KaizrsOrchestra snart.. https://t.co/W0AzSTpMPf
Nov 14
Happy St. Kaizers Day, everyone! ???
Nov 11
RT @sstvocalcoach: Vocal Coach Reacts! Kaizers Orchestra! Kontroll På Kontinentet! Live! https://t.co/hX9Ib4uAoB via @YouTube
Nov 7
Geir's solo album "Ny start" is out! Check out the lyrics and translations here: https://t.co/HYA4J8Qomf
Nov 1
Current dates of side projects