Current tour dates Current dates of side projects Old dates of side projects


Sat, 2013/9/14   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 2013/9/13   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 2013/9/12   Stavanger (N)  DNB Arena
Wed, 2013/9/11   Stavanger (N)  DNB Arena
Sat, 2013/9/7   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 2013/9/6   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 2013/9/5   Stavanger (N)  DNB Arena (DNB-UNICEF)
Wed, 2013/9/4   Stavanger (N)  DNB Arena (Skolekonsert)
Sat, 2013/8/31   Bergen (N)  Koengen
Fri, 2013/8/30   Oslo (N)  Sentrum Scene
Thu, 2013/8/29   Oslo (N)  Sentrum Scene
Sat, 2013/8/24   Trondheim (N)  Borggården
Fri, 2013/8/23   Drammen (N)  Elvefestivalen
Sat, 2013/8/17   Harstad (N)  Bakgården
Sat, 2013/8/10   Frøya (N)  Frøyafestivalen
Sat, 2013/8/3   Treungen (N)  Treungenfestivalen
Fri, 2013/8/2   Elverum (N)  Festspillene
Sat, 2013/7/27   Giske (N)  Sommerfesten
Fri, 2013/7/26   Beitostølen (N)  Trollrock
Thu, 2013/7/25   Rørvik (N)  Rørvikdagan
Sat, 2013/7/20   Tromsø (N)  Bukta
Fri, 2013/7/19   Nordfjordeid (N)  Malakoff
Thu, 2013/7/18   Tønsberg (N)  Slottsfjell
Sat, 2013/7/6   Kongsberg (N)  Jazzfestival
Sat, 2013/6/29   Stord (N)  Stordfest
Fri, 2013/6/28   Kristiansand (N)  Ravnefest
Sat, 2013/6/22   Fredrikstad (N)  Tøihusplassen
Fri, 2013/6/21   Oslo (N)  OverOslo 2013
Fri, 2013/6/21   Oslo (N)  VG-lista Topp 20
Sat, 2013/6/15   Alta (N)  Alta Soul & Bluesfestival
Fri, 2013/6/14   Aarhus (DK)  NorthSide Festival
Sat, 2013/5/25   Bryne (N)  Jærnåttå
Thu, 2013/5/16   New York (USA)  The Metropolitan Museum of Art
Sat, 2013/5/4   Bodø (N)  Bodø Spektrum
Fri, 2013/5/3   Stavanger (N)  Kongeparken
Thu, 2013/4/25   London (UK)  Koko
Sat, 2013/4/20   Haugesund (N)  Djervhallen
Fri, 2013/4/19   Egersund (N)  Byteltet
Sat, 2013/4/13   Florø (N)  Florø Idrettssenter
Fri, 2013/4/12   Kristiansund (N)  Braathallen
Thu, 2013/4/11   Kristiansand (N)  Kilden
Sat, 2013/3/16   Narvik (N)  Vinterfestuka
Fri, 2013/3/15   Trondheim (N)  Samfundet
Thu, 2013/3/14   Trondheim (N)  Samfundet
Wed, 2013/3/13   Trondheim (N)  Samfundet
Sun, 2013/3/10   København (DK)  Vega
Sat, 2013/3/9   Köln (D)  Gloria-Theater
Fri, 2013/3/8   Praha (CZ)  Roxy
Thu, 2013/3/7   Berlin (D)  Postbahnhof
Wed, 2013/3/6   Erlangen (D)  E-Werk
more




Latest tweets from kaizers_kj:
Og alt me har er minner ... fra Lowlands festival 2003: https://t.co/jFsP5NCn7r
Dec 14
Also, here's a current overview of Janove's and Skambankt's concert and festival dates: https://t.co/Wge6uwZue2
Dec 10
Lyrics and translations of Janove's new single "Våpen" are online now: https://t.co/TSaaFDshr1 (English) https://t.co/ZdDVhwnxxK (German)
Dec 10
RT @StvAftenblad: Stjernekamp-vinner Adam Douglas og hjemmebanemannen Janove kommer til Jærnåttå i 2018. https://t.co/CmYwa0StBq https://t.co/8wzGETvzQ7
Dec 8
Og alt me har er minner ... fra Det tusende hjertet (som spilles igjen i Stavanger i år!): https://t.co/VKBsZsS8vm
Dec 7
RT @nrksorlandet: Frontfigur i Kaizers' til Arendal https://t.co/fXJJRZT5Ve
Dec 5
Og alt me har er minner ... fra GoTV: https://t.co/iPOMp2oLDx
Nov 30
Og alt me har er minner ... fra God Morgen Norge: https://t.co/AgHqy3gGdw
Nov 23
New music video from @Skambankt! https://t.co/HIbky83iJM
Nov 22
RT @RadioSor: Ny sak på Soundcloud Nytt fra Soundcloud: Janove om å avslutte turne og arbeid med nytt album: I helgen ble en ny?? https://t.co/UYuHHcicwc
Nov 20
Old tour dates