Aktuelle Tourdaten Aktuelle Daten der Nebenprojekte Alte Daten der Nebenprojekte


Sat, 14.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 13.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 12.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Wed, 11.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Sat, 7.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 6.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 5.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena (DNB-UNICEF)
Wed, 4.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena (Skolekonsert)
Sat, 31.8.2013   Bergen (N)  Koengen
Fri, 30.8.2013   Oslo (N)  Sentrum Scene
Thu, 29.8.2013   Oslo (N)  Sentrum Scene
Sat, 24.8.2013   Trondheim (N)  Borggården
Fri, 23.8.2013   Drammen (N)  Elvefestivalen
Sat, 17.8.2013   Harstad (N)  Bakgården
Sat, 10.8.2013   Frøya (N)  Frøyafestivalen
Sat, 3.8.2013   Treungen (N)  Treungenfestivalen
Fri, 2.8.2013   Elverum (N)  Festspillene
Sat, 27.7.2013   Giske (N)  Sommerfesten
Fri, 26.7.2013   Beitostølen (N)  Trollrock
Thu, 25.7.2013   Rørvik (N)  Rørvikdagan
Sat, 20.7.2013   Tromsø (N)  Bukta
Fri, 19.7.2013   Nordfjordeid (N)  Malakoff
Thu, 18.7.2013   Tønsberg (N)  Slottsfjell
Sat, 6.7.2013   Kongsberg (N)  Jazzfestival
Sat, 29.6.2013   Stord (N)  Stordfest
Fri, 28.6.2013   Kristiansand (N)  Ravnefest
Sat, 22.6.2013   Fredrikstad (N)  Tøihusplassen
Fri, 21.6.2013   Oslo (N)  OverOslo 2013
Fri, 21.6.2013   Oslo (N)  VG-lista Topp 20
Sat, 15.6.2013   Alta (N)  Alta Soul & Bluesfestival
Fri, 14.6.2013   Aarhus (DK)  NorthSide Festival
Sat, 25.5.2013   Bryne (N)  Jærnåttå
Thu, 16.5.2013   New York (USA)  The Metropolitan Museum of Art
Sat, 4.5.2013   Bodø (N)  Bodø Spektrum
Fri, 3.5.2013   Stavanger (N)  Kongeparken
Thu, 25.4.2013   London (UK)  Koko
Sat, 20.4.2013   Haugesund (N)  Djervhallen
Fri, 19.4.2013   Egersund (N)  Byteltet
Sat, 13.4.2013   Florø (N)  Florø Idrettssenter
Fri, 12.4.2013   Kristiansund (N)  Braathallen
Thu, 11.4.2013   Kristiansand (N)  Kilden
Sat, 16.3.2013   Narvik (N)  Vinterfestuka
Fri, 15.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Thu, 14.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Wed, 13.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Sun, 10.3.2013   København (DK)  Vega
Sat, 9.3.2013   Köln (D)  Gloria-Theater
Fri, 8.3.2013   Praha (CZ)  Roxy
Thu, 7.3.2013   Berlin (D)  Postbahnhof
Wed, 6.3.2013   Erlangen (D)  E-Werk
mehr




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
RT @feliciaxnoelle: @GreinerNOR Har møtt flere med tanke på at jeg var musikkjournalist i mitt forrige liv. Det aller fineste møtet var? https://t.co/Dw9UJNPvvJ
Jul 24
RT @Kuuttituutti: "Take my hat, Take my shoes, Take my extravaganza! Take control over the continent " Kaizers Orchresta- Kontroll p? https://t.co/qgOSlzkVYB
Jul 17
RT @on_this_loop: After all these years I can surely say @KaizrsOrchestra is the best band on the planet. Jeg savner dere så masse.. ?
Jul 4
RT @MishaNuis: Here's my cover of '170' by Kaizers Orchestra. It's sung in Norwegian dialect and I had some trouble with the high? https://t.co/fnwC2LxmaW
Jun 11
RT @MortenAbel: Vi feirer 1 mai på Folken i kveld. Gleder meg stort til å spille med denne powertrio-en. #mortenabel #janove? https://t.co/20gbyhuRhP
May 1
RT @RadioHaugaland: Janove Ottesen til Vangen - https://t.co/XidFXoPjis https://t.co/S4zxNN7mW0
Apr 17
Have you seen the music video for "Bak en sky heim"? https://t.co/ClABO5jwhO
Apr 14
RT @plntypublish: Janove Ottesen har jobbet som komponist med The Mute i fire år allerede. Den 29. mars debuterer han som komponist f? https://t.co/Jp0LQMBOEI
Mar 28
RT @kellybear642: The art of Kaizers Orchestra's Violeta Violeta trilogy albums is really beautiful https://t.co/qt4kiPmSwp
Mar 25
Morten Abel, Froddi, Janove Ottesen, Skambankt og Tøfl er blant artistene som deltar på 1. mai-konserten for et pol? https://t.co/gOhtm4HqCh
Mar 19
Alte Tourdaten