Aktuelle Tourdaten Aktuelle Daten der Nebenprojekte Alte Daten der Nebenprojekte


Sat, 14.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 13.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 12.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Wed, 11.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Sat, 7.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 6.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 5.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena (DNB-UNICEF)
Wed, 4.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena (Skolekonsert)
Sat, 31.8.2013   Bergen (N)  Koengen
Fri, 30.8.2013   Oslo (N)  Sentrum Scene
Thu, 29.8.2013   Oslo (N)  Sentrum Scene
Sat, 24.8.2013   Trondheim (N)  Borggården
Fri, 23.8.2013   Drammen (N)  Elvefestivalen
Sat, 17.8.2013   Harstad (N)  Bakgården
Sat, 10.8.2013   Frøya (N)  Frøyafestivalen
Sat, 3.8.2013   Treungen (N)  Treungenfestivalen
Fri, 2.8.2013   Elverum (N)  Festspillene
Sat, 27.7.2013   Giske (N)  Sommerfesten
Fri, 26.7.2013   Beitostølen (N)  Trollrock
Thu, 25.7.2013   Rørvik (N)  Rørvikdagan
Sat, 20.7.2013   Tromsø (N)  Bukta
Fri, 19.7.2013   Nordfjordeid (N)  Malakoff
Thu, 18.7.2013   Tønsberg (N)  Slottsfjell
Sat, 6.7.2013   Kongsberg (N)  Jazzfestival
Sat, 29.6.2013   Stord (N)  Stordfest
Fri, 28.6.2013   Kristiansand (N)  Ravnefest
Sat, 22.6.2013   Fredrikstad (N)  Tøihusplassen
Fri, 21.6.2013   Oslo (N)  OverOslo 2013
Fri, 21.6.2013   Oslo (N)  VG-lista Topp 20
Sat, 15.6.2013   Alta (N)  Alta Soul & Bluesfestival
Fri, 14.6.2013   Aarhus (DK)  NorthSide Festival
Sat, 25.5.2013   Bryne (N)  Jærnåttå
Thu, 16.5.2013   New York (USA)  The Metropolitan Museum of Art
Sat, 4.5.2013   Bodø (N)  Bodø Spektrum
Fri, 3.5.2013   Stavanger (N)  Kongeparken
Thu, 25.4.2013   London (UK)  Koko
Sat, 20.4.2013   Haugesund (N)  Djervhallen
Fri, 19.4.2013   Egersund (N)  Byteltet
Sat, 13.4.2013   Florø (N)  Florø Idrettssenter
Fri, 12.4.2013   Kristiansund (N)  Braathallen
Thu, 11.4.2013   Kristiansand (N)  Kilden
Sat, 16.3.2013   Narvik (N)  Vinterfestuka
Fri, 15.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Thu, 14.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Wed, 13.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Sun, 10.3.2013   København (DK)  Vega
Sat, 9.3.2013   Köln (D)  Gloria-Theater
Fri, 8.3.2013   Praha (CZ)  Roxy
Thu, 7.3.2013   Berlin (D)  Postbahnhof
Wed, 6.3.2013   Erlangen (D)  E-Werk
mehr




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
RT @tronderavisa: Janove står for åpnings- konserten på Stiklestad https://t.co/gi2qH2VDRu
Dec 12
https://t.co/Rdu70lZoFA
Nov 30
RT @Musikknyheter: Janove er klar for ny turnè. Her kan du også se hans fem personlige favoritter fra høsten 2018! https://t.co/RWcrrULwQE
Nov 28
RT @kjetilnordbo: Janove og Børge lekte på Storstova/Bryne Kino i kveld. Som alltid en kanonkonsert. En liten smakebit her. https://t.co/IWS0uCU5VR
Nov 24
RT @asbjornmyhre: Man vet ikke hva man har før det er borte. Kaizers Orchestra nå på NRK3 et godt eksempel.
Nov 17
RT @RolfVidar: Her sitter jeg seint på en fredag kveld og ser på en gammel konsert fra Oslo Spektrum, og finner ut at jeg virkelig? https://t.co/JIijVCoYol
Nov 17
Happy St. Kaizers Day! :D #StKaizersDay #KaizersOrchestra https://t.co/JdMGlzKvbL
Nov 11
Check out the lyrics and translations of Janove's Spindelvevriff EP here: https://t.co/ApQzqNyYRX (English)? https://t.co/Q0Pf1HL8b7
Sep 30
RT @NarwhalsRider: Kaizers Orchestra ???Janove Ottesen. #KaizersOrchestra #?? https://t.co/ZnntusK3ii
Sep 25
RT @_faervel: Janove Ottesen by Diskort @ DA https://t.co/3cdPxEXZwB
Sep 18
Alte Tourdaten