Aktuelle Tourdaten Aktuelle Daten der Nebenprojekte Alte Daten der Nebenprojekte


Sat, 14.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 13.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 12.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Wed, 11.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Sat, 7.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 6.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 5.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena (DNB-UNICEF)
Wed, 4.9.2013   Stavanger (N)  DNB Arena (Skolekonsert)
Sat, 31.8.2013   Bergen (N)  Koengen
Fri, 30.8.2013   Oslo (N)  Sentrum Scene
Thu, 29.8.2013   Oslo (N)  Sentrum Scene
Sat, 24.8.2013   Trondheim (N)  Borggården
Fri, 23.8.2013   Drammen (N)  Elvefestivalen
Sat, 17.8.2013   Harstad (N)  Bakgården
Sat, 10.8.2013   Frøya (N)  Frøyafestivalen
Sat, 3.8.2013   Treungen (N)  Treungenfestivalen
Fri, 2.8.2013   Elverum (N)  Festspillene
Sat, 27.7.2013   Giske (N)  Sommerfesten
Fri, 26.7.2013   Beitostølen (N)  Trollrock
Thu, 25.7.2013   Rørvik (N)  Rørvikdagan
Sat, 20.7.2013   Tromsø (N)  Bukta
Fri, 19.7.2013   Nordfjordeid (N)  Malakoff
Thu, 18.7.2013   Tønsberg (N)  Slottsfjell
Sat, 6.7.2013   Kongsberg (N)  Jazzfestival
Sat, 29.6.2013   Stord (N)  Stordfest
Fri, 28.6.2013   Kristiansand (N)  Ravnefest
Sat, 22.6.2013   Fredrikstad (N)  Tøihusplassen
Fri, 21.6.2013   Oslo (N)  OverOslo 2013
Fri, 21.6.2013   Oslo (N)  VG-lista Topp 20
Sat, 15.6.2013   Alta (N)  Alta Soul & Bluesfestival
Fri, 14.6.2013   Aarhus (DK)  NorthSide Festival
Sat, 25.5.2013   Bryne (N)  Jærnåttå
Thu, 16.5.2013   New York (USA)  The Metropolitan Museum of Art
Sat, 4.5.2013   Bodø (N)  Bodø Spektrum
Fri, 3.5.2013   Stavanger (N)  Kongeparken
Thu, 25.4.2013   London (UK)  Koko
Sat, 20.4.2013   Haugesund (N)  Djervhallen
Fri, 19.4.2013   Egersund (N)  Byteltet
Sat, 13.4.2013   Florø (N)  Florø Idrettssenter
Fri, 12.4.2013   Kristiansund (N)  Braathallen
Thu, 11.4.2013   Kristiansand (N)  Kilden
Sat, 16.3.2013   Narvik (N)  Vinterfestuka
Fri, 15.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Thu, 14.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Wed, 13.3.2013   Trondheim (N)  Samfundet
Sun, 10.3.2013   København (DK)  Vega
Sat, 9.3.2013   Köln (D)  Gloria-Theater
Fri, 8.3.2013   Praha (CZ)  Roxy
Thu, 7.3.2013   Berlin (D)  Postbahnhof
Wed, 6.3.2013   Erlangen (D)  E-Werk
mehr




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
Did you know that the booklet of the "Våre Demoner" album has background information about every song, with details? https://t.co/JFA8V7w6ql
Jun 22
Don't miss out on Skambankt's last concert ever at DNB Arena in Stavanger, Nov 4! Tickets are available from Wednes? https://t.co/O3cZ4zrfBk
Jun 20
RT @Sosjojuror: Das Kriegsensemble var et fantastisk prosjekt fra Trondhjem som ble hyra av Rockheim til å covre Kaizers, og så fik? https://t.co/vAwe3R1Qqm
Jun 6
"Det er en tid for alt, og tiden for å kaste inn Skambankt-håndkleet nærmer seg." - One more tour, then Skambankt? https://t.co/EaKZVvMk4i
May 23
Check out the lyrics and translations of Geir's new "Vann EP" - and also the ones for Janove's "Barrikadeballader",? https://t.co/cb5t1InZz2
May 22
RT @brunnercaffi: #SetlistToday Kaizers Orchestra Rote Fabrik Zürich 8. April 2008 Die Band kopierte für das Zürcher Konzert das Set? https://t.co/x5MhDYIJtF
Apr 8
@archduketyler No, there's no recording of Sonny. And Violeta is currently on hold afaik - they couldn't get good d? https://t.co/xJufLr6uLf
Mar 28
@archduketyler Only the German translations: https://t.co/H6dBUUZqaj If I remember correctly, the original version? https://t.co/PEmFrMBbp6
Mar 28
@archduketyler Og så var det jo Sonny-musikalen (se her: https://t.co/0qrW4Zp4GJ ), men den ble jo laget i etterkan? https://t.co/1BOtNrgOAo
Mar 27
@archduketyler Tror ikke at det finnes noe som det - det eneste vi virkelig VET om historien er jo tekstene og de s? https://t.co/ZazbCPDXnp
Mar 27
Alte Tourdaten