Aktuelle Tourdaten Alte Tourdaten Aktuelle Daten der Nebenprojekte


Fri, 24.6.2022   Florø (N)  Skambankt (Havblikk)
Sat, 18.6.2022   Stavanger (N)  Skambankt (Mablisfestivalen)
Thu, 28.4.2022   Stavanger (N)  Skambankt (Støttekonsert for Ukraina)
Sat, 2.4.2022   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Fri, 1.4.2022   Molde CANCELLED! (N)  Skambankt (Kulturhuset)
Fri, 1.4.2022   Ølen (N)  Janove (Kulturhuset)
Thu, 31.3.2022   Steinkjer CANCELLED! (N)  Skambankt (Samfunnshuset)
Thu, 31.3.2022   Sandvika (N)  Janove (Folkebadet)
Wed, 30.3.2022   Askim (N)  Janove (Kulturhuset)
Sat, 26.3.2022   Bodø (N)  Janove (Svømmehallen)
Fri, 25.3.2022   Mo i Rana (N)  Janove (Park 22)
Thu, 24.3.2022   Brønnøysund (N)  Janove (Kred)
Thu, 24.3.2022   Volda CANCELLED! (N)  Skambankt (Rokken)
Wed, 23.3.2022   Bergen CANCELLED! (N)  Skambankt (Kulturhuset)
Wed, 23.3.2022   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 19.3.2022   Skien (N)  Janove (Parkbiografen)
Fri, 18.3.2022   Hamar (N)  Janove (Hamar Kulturhus)
Thu, 17.3.2022   Kristiansand (N)  Janove (Kick)
Wed, 16.3.2022   Moss (N)  Janove (Kulturhuset)
Sat, 12.3.2022   Drammen (N)  Janove (Union Scene)
Fri, 11.3.2022   Stavanger CANCELLED! (N)  Skambankt (Konserthus)
Fri, 11.3.2022   Grimstad (N)  Janove (Bluebox)
Wed, 9.3.2022   Oslo (N)  Janove (Parkteatret)
Sat, 5.3.2022   Kristiansund (N)  Janove (Kulturfabrikken)
Fri, 4.3.2022   Ålesund (N)  Janove (Terminalen)
Thu, 3.3.2022   Førde (N)  Janove (Larris Scene)
Wed, 2.3.2022   Sagvåg (N)  Janove (Samfen)
Sat, 18.12.2021   Bryne CANCELLED! (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Fri, 17.12.2021   Bryne CANCELLED! (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Sat, 20.11.2021   Stavanger (N)  Janove (DNB Arena)
Fri, 19.11.2021   Orre (N)  Skambankt (Fullmånekonsert)
Sat, 13.11.2021   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 6.11.2021   Oslo (N)  Janove (Sentrum Scene)
Fri, 5.11.2021   Haugesund (N)  Janove (Scandic Maritim)
Sat, 30.10.2021   Bergen (N)  Janove (USF Verftet)
Fri, 29.10.2021   Bergen (N)  Janove (USF Verftet)
Sat, 28.8.2021   Skien (N)  Skambankt (Skien live)
Fri, 13.8.2021   Drammen (N)  Skambankt (Union Scene)
Sat, 24.7.2021   Bergen (N)  Skambankt (Havrommet)
Fri, 23.7.2021   Arendal (N)  Skambankt (Studio Spornes)
Thu, 22.7.2021   Oslo (N)  Skambankt (Salt)
Wed, 21.7.2021   Oslo (N)  Skambankt (Salt)
Sat, 17.7.2021   Sandnes CANCELLED! (N)  Skambankt (Sommerkonsertene i Sandnes)
Fri, 16.7.2021   Flekkefjord (N)  Skambankt (Fjellparkfestivalen)
Fri, 25.6.2021   Hamar (N)  Skambankt (Festiviteten)
Thu, 10.6.2021   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller)
Wed, 2.6.2021   Sandnes (N)  Skambankt (Kulturhus)
Sun, 23.5.2021   Egersund (N)  Skambankt (Egersund Kulturhus)
Sat, 22.5.2021   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Fri, 21.5.2021   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
mehr




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
Did you know that the booklet of the "Våre Demoner" album has background information about every song, with details? https://t.co/JFA8V7w6ql
Jun 22
Don't miss out on Skambankt's last concert ever at DNB Arena in Stavanger, Nov 4! Tickets are available from Wednes? https://t.co/O3cZ4zrfBk
Jun 20
RT @Sosjojuror: Das Kriegsensemble var et fantastisk prosjekt fra Trondhjem som ble hyra av Rockheim til å covre Kaizers, og så fik? https://t.co/vAwe3R1Qqm
Jun 6
"Det er en tid for alt, og tiden for å kaste inn Skambankt-håndkleet nærmer seg." - One more tour, then Skambankt? https://t.co/EaKZVvMk4i
May 23
Check out the lyrics and translations of Geir's new "Vann EP" - and also the ones for Janove's "Barrikadeballader",? https://t.co/cb5t1InZz2
May 22
RT @brunnercaffi: #SetlistToday Kaizers Orchestra Rote Fabrik Zürich 8. April 2008 Die Band kopierte für das Zürcher Konzert das Set? https://t.co/x5MhDYIJtF
Apr 8
@archduketyler No, there's no recording of Sonny. And Violeta is currently on hold afaik - they couldn't get good d? https://t.co/xJufLr6uLf
Mar 28
@archduketyler Only the German translations: https://t.co/H6dBUUZqaj If I remember correctly, the original version? https://t.co/PEmFrMBbp6
Mar 28
@archduketyler Og så var det jo Sonny-musikalen (se her: https://t.co/0qrW4Zp4GJ ), men den ble jo laget i etterkan? https://t.co/1BOtNrgOAo
Mar 27
@archduketyler Tror ikke at det finnes noe som det - det eneste vi virkelig VET om historien er jo tekstene og de s? https://t.co/ZazbCPDXnp
Mar 27
Alte Daten der Nebenprojekte