Aktuelle Tourdaten Alte Tourdaten Aktuelle Daten der Nebenprojekte


Sat, 1.10.2022   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller)
Fri, 30.9.2022   Skien (N)  Skambankt (Parkbiografen)
Sat, 24.9.2022   Moss (N)  Skambankt (Verket Scene)
Fri, 23.9.2022   Grimstad (N)  Skambankt (Blue Box)
Sat, 17.9.2022   Ålesund (N)  Skambankt (Terminalen)
Fri, 16.9.2022   Bergen (N)  Skambankt (Aulaen NHHS)
Sat, 10.9.2022   Tromsø (N)  Skambankt (Driv)
Fri, 2.9.2022   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Fri, 26.8.2022   Hammerfest (N)  Skambankt (Hammerfestival)
Wed, 17.8.2022   Ås (N)  Skambankt (Studentsamfunnet)
Sat, 13.8.2022   Bryne (N)  Skambankt (Våland 1889)
Sat, 6.8.2022   Åndalsnes (N)  Skambankt (Raumarock)
Sat, 30.7.2022   Lofthus (N)  Skambankt (Morellfestivalen)
Sat, 23.7.2022   Nordfjordeid (N)  Skambankt (Malakoff Rockfestival)
Thu, 21.7.2022   Vang (N)  Skambankt (Vinjerock)
Sat, 2.7.2022   Egersund (N)  Skambankt (Egersund Visefestival)
Sat, 25.6.2022   Uskedalen (N)  Skambankt (Festidalen)
Fri, 24.6.2022   Florø (N)  Skambankt (Havblikk)
Sat, 18.6.2022   Stavanger (N)  Skambankt (Mablisfestivalen)
Thu, 28.4.2022   Stavanger (N)  Skambankt (Støttekonsert for Ukraina)
Sat, 2.4.2022   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Fri, 1.4.2022   Molde CANCELLED! (N)  Skambankt (Kulturhuset)
Fri, 1.4.2022   Ølen (N)  Janove (Kulturhuset)
Thu, 31.3.2022   Steinkjer CANCELLED! (N)  Skambankt (Samfunnshuset)
Thu, 31.3.2022   Sandvika (N)  Janove (Folkebadet)
Wed, 30.3.2022   Askim (N)  Janove (Kulturhuset)
Sat, 26.3.2022   Bodø (N)  Janove (Svømmehallen)
Fri, 25.3.2022   Mo i Rana (N)  Janove (Park 22)
Thu, 24.3.2022   Brønnøysund (N)  Janove (Kred)
Thu, 24.3.2022   Volda CANCELLED! (N)  Skambankt (Rokken)
Wed, 23.3.2022   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Wed, 23.3.2022   Bergen CANCELLED! (N)  Skambankt (Kulturhuset)
Sat, 19.3.2022   Skien (N)  Janove (Parkbiografen)
Fri, 18.3.2022   Hamar (N)  Janove (Hamar Kulturhus)
Thu, 17.3.2022   Kristiansand (N)  Janove (Kick)
Wed, 16.3.2022   Moss (N)  Janove (Kulturhuset)
Sat, 12.3.2022   Drammen (N)  Janove (Union Scene)
Fri, 11.3.2022   Stavanger CANCELLED! (N)  Skambankt (Konserthus)
Fri, 11.3.2022   Grimstad (N)  Janove (Bluebox)
Wed, 9.3.2022   Oslo (N)  Janove (Parkteatret)
Sat, 5.3.2022   Kristiansund (N)  Janove (Kulturfabrikken)
Fri, 4.3.2022   Ålesund (N)  Janove (Terminalen)
Thu, 3.3.2022   Førde (N)  Janove (Larris Scene)
Wed, 2.3.2022   Sagvåg (N)  Janove (Samfen)
Sat, 18.12.2021   Bryne CANCELLED! (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Fri, 17.12.2021   Bryne CANCELLED! (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Sat, 20.11.2021   Stavanger (N)  Janove (DNB Arena)
Fri, 19.11.2021   Orre (N)  Skambankt (Fullmånekonsert)
Sat, 13.11.2021   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 6.11.2021   Oslo (N)  Janove (Sentrum Scene)
mehr




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
RT @IngridHeiene: Jens Stoltenberg på radio: ", men krigen er ikkje over, " Tusenvis av nordmenn som vaks opp med Kaizers Orchestra? https://t.co/vj5Jh9pbGR
Sep 20
Or well ... maybe not. Maybe it's just a great sign of young kids loving good music! ? And we keep on waiting ...? https://t.co/vpk3Yn3pK8
Sep 14
Hjerteknuser is currently in second place on the Norwegian Spotify hitlist - which obviously means that it's curren? https://t.co/oB1hZi9B8h
Sep 14
RT @ysteinJohansen7: "Hjerteknuser" gammel sang, den har da nettopp kommet ut? ? https://t.co/v58fxbR50t
Sep 2
RT @NilsHenrikSmith: Frå poparkivet: Den ekstremt tidstypiske Souvenirs for a Hundred Years (1999), som i si tid vart a-lista på P3. Ter? https://t.co/GzerpzWXAT
Aug 22
RT @FrodeVincenzo: Ei litta Kaizers Orchestra på en søndag, da ?? #kaizersorchestra #norway #norwegianmusic #acousticguitar? https://t.co/agJMME6emk
Jun 26
Did you know that the booklet of the "Våre Demoner" album has background information about every song, with details? https://t.co/JFA8V7w6ql
Jun 22
Don't miss out on Skambankt's last concert ever at DNB Arena in Stavanger, Nov 4! Tickets are available from Wednes? https://t.co/O3cZ4zrfBk
Jun 20
RT @Sosjojuror: Das Kriegsensemble var et fantastisk prosjekt fra Trondhjem som ble hyra av Rockheim til å covre Kaizers, og så fik? https://t.co/vAwe3R1Qqm
Jun 6
"Det er en tid for alt, og tiden for å kaste inn Skambankt-håndkleet nærmer seg." - One more tour, then Skambankt? https://t.co/EaKZVvMk4i
May 23
Alte Daten der Nebenprojekte